Kategorie produktů   

Naše firma se zabývá vývojem, výrobou a montáží řídících systémů pro čerpací jímky a řízení chodu čerpadel. Naše výrobky jsou certifikovány CE. Sestavujeme čerpací jímky z nejkvalitnějších komponentů. V oboru máme 25 let zkušeností a přes 30.000 realizací. Proto neexperimentujeme,  ale dodáváme nejvyšší kvalitu pro bezproblémovou dlouholetou funkčnost.  

měřící přístroje

Elektrosmog je veličina, která lze na rozdíl od např. geopatogeních zón měřit a monitorovat. Takže těmito přístroji lze jednoduše zjistit účinek různých odrušovačů elektrosmogu na našem trhu a věřte, že kromě stínících materiálů před elektrosmogem se elektrickému poli nijak nevyhnete, natož pak elektromagnetickému záření. Tyto přístroje Vám pomohou určit jak je která část domu zatížena a jak je účinné vypínání elektrických okruhů, popř. upravení umístění lampičky apod.

Ke každému měřícímu přístroji elektrosmogu DÁREK - tato ochranná čepice chránící před elektrosmogem v hodnotě 420kč. Svým novým přístrojem si můžete detekovat jak je tato čepice velmi účinná.

Ukázka práce s přístroji. 
 
 

 

   

 

Značky:


Dostupnost:

 
 
Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH, pokud není uvedeno jinak.
 
 
pod obsahem
00
 
 
© ESHOP ELEDO s.r.o.