Kategorie produktů   

Naše firma se zabývá vývojem, výrobou a montáží řídících systémů pro čerpací jímky a řízení chodu čerpadel. Naše výrobky jsou certifikovány CE. Sestavujeme čerpací jímky z nejkvalitnějších komponentů. V oboru máme 25 let zkušeností a přes 30.000 realizací. Proto neexperimentujeme,  ale dodáváme nejvyšší kvalitu pro bezproblémovou dlouholetou funkčnost.  

Osobní mikroalarm před elektrosmogem

 • Výrobce: Trifield AlphaLab USA 
   
 • Kód produktu:mikroalarm
   
 • Dostupnost:dodávka do 7 dnů
   
 • Cena bez DPH:1 735,54 Kč / ks
   
 • Cena s DPH 21%:2 100,00 Kč
   
 •  ks 
   
  Osobní mikroalarm před elektrosmogem
  Osobní mikroalarm před elektrosmogem
  Osobní mikroalarm před elektrosmogem
   
   
  Mikroalarm je přijímač, který vydává tón, při detekci emisí z inteligentních měřičů, mobilních telefonů a věží, mikrovlnné trouby, bezdrátová zařízení, automatické otvírače dveří apod. Navržené s velmi nízkou spotřebou energie. Baterie při trvalém zapnutí vydrží několik roků. Zdroje rádiových emisí mohou být nečekané a překvapující. Umístěním alarmu v kapse jsou tyto zdroje ihned odhaleny akustickým signálem.
  Vhodné pro osoby používající kardiostimulátor.
  Přístroj má plynule nastavitelnou citlivost.


  Popis
  Pípnutí alarmu znamená, že rádiové vlny jsou silnější než zvolená úroveň. Pokud se přiblížíte k rádiovému zdroji, pípnutí se stává častějším a nakonec se stane pevným tónem, pokud se přiblížíte blíž. Nebo pokud se vzdálíte od zdroje, pípnutí se zastaví. Minimální citlivost je 0,001 milwattů na cm2, takže je mnohem citlivější než rádiový / mikrovlnný úsek přístroje TriField® Meter.
  Při nejvyšší citlivosti detekuje vysílač mobilního telefonu ve vzdálenosti 100m, analogový mobilní telefon vzdálený 13m, mobilní telefone vzdálený 7m a mikrovlnnou troubou (v provozu) 3 až 15m.
  Je nejcitlivější při frekvencích 100 MHz - 3 GHz.

  Ovládacím kolečkem z boku přístroje můžete zvýšit nebo snížit celkovou citlivost. Jednotka pípne jednou při každém zapnutí a indikuje, že je baterie dobrá.
  S nastavenou vysokou citlivostí budete překvapeni s okolním zatížení prostředí.

  Jednotka je dodávána s 3voltovou lithiovou baterií, která má typickou životnost 3 - 6 let v závislosti na četnosti signalizace. Baterie je typu CR2032.
   
  Osobní mikroalarm před elektrosmogem Osobní mikroalarm před elektrosmogem
  Osobní mikroalarm před elektrosmogem Osobní mikroalarm před elektrosmogem
   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  Znovu vygenerovat
  Kontrolni kod
   
   
   
  pod obsahem
  00
   
   
  © ESHOP ELEDO s.r.o.