Kategorie produktů   

Naše firma se zabývá vývojem, výrobou a montáží řídících systémů pro čerpací jímky a řízení chodu čerpadel. Naše výrobky jsou certifikovány CE. Sestavujeme čerpací jímky z nejkvalitnějších komponentů. V oboru máme 25 let zkušeností a přes 30.000 realizací. Proto neexperimentujeme,  ale dodáváme nejvyšší kvalitu pro bezproblémovou dlouholetou funkčnost.  

TRIFIELD 100XE EMF měří magnetoelektrické rádiové vlny, Gaussmeter, elektrosmog

  TRIFIELD 100XE EMF měří magnetoelektrické rádiové vlny, Gaussmeter, elektrosmog
   
   
  Funkce.

  - Magnetické, elektrické a rádiové / mikrovlnné detekce vše v jednom balení ve 3 osách
  - Všesměrová elektrická a magnetická citlivost
  - Ruční přenositelnost a jednoduchost
  - Extrémně snadné použití
  - Dva magnetické rozsahy 0,2-100mGaus
  - Elektrické záření 5-100V/m
  Vyrobeno v USA


  Model 100XE se již nevyrábí, ale nahradil ho mnohem zdařilejší model TF2, níže naleznete srovnání obou přístrojů. Na model TF 2 se dostanete kliknutím na tento odkaz. 
        
   
  Trifield Meter je měřič gaussmetru, elektrického pole a měřič síly rádiového pole v jediné jednotce. Při měření elektromagnetických polí (EMF) je primárním problémem většinou magnetické pole, které je obtížné měřit. Pokud se použije méně dokonalý 1osý gaussmeter, mohlo by dojít k nulovému načtení i tam, kde je pole silné. Měřič 1 osy musí být správně orientován, aby změřil pole (což je vektor). 3-osý Trifield Meter řeší tento problém měřením skutečné síly pole bez ohledu na to, jakým způsobem je orientován. Proto lze přístrojem Trifield Meter rychle skenovat po celém prostoru, aniž byste museli měřit v každém bodě a hledat orientaci, která poskytuje maximální čtení.
  Další část měřiče detekuje střídavé elektrické pole, které mohou existovat nezávisle na magnetickém poli střídavého proudu.
  Třetí část detekuje rádio / mikrovlnnou troubu, například mikrovlnnou troubu s netěsností. Analogový (ručičkový) má velmi rychlý čas odezvy oproti digitálním měřícím přístrojům. Tento měřič je vhodný pro rychlé měření měřených střídavých magnetických polí, elektrických polí střídavého proudu, např. z nadzemních vedení nebo nesprávně uzemněného zařízení. Umí najít vodiče ve stěnách (s použitím verze 100XE) a hlavních RF / mikrovlnných zdrojů, jako je například únik z mikrovlnné trouby nebo pole poblíž vysílacích věží. Pracuje přibližně 40 hodin na jednu baterii 9V. 
   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  Znovu vygenerovat
  Kontrolni kod
   
   
   
  pod obsahem
  00
   
   
  © ESHOP ELEDO s.r.o.