Kategorie produktů   

Naše firma se zabývá vývojem, výrobou a montáží řídících systémů pro čerpací jímky a řízení chodu čerpadel. Naše výrobky jsou certifikovány CE. Sestavujeme čerpací jímky z nejkvalitnějších komponentů. V oboru máme 25 let zkušeností a přes 30.000 realizací. Proto neexperimentujeme,  ale dodáváme nejvyšší kvalitu pro bezproblémovou dlouholetou funkčnost.  

Univerzální ovládací rozvodnice pro velké čerpací stanice.

Vyrábíme rozvaděče pro řízení chodu čerpadel pro velké přečerpávací jímky s výkony čerpadel do 15kW. Tyto rozvaděče nelze zcela unifikovat a výrábí se dle konkrétního zadání šité na míru. Orientační ceník a orientační verze naleznete ZDE. Ukázkový návod a schema zapojení naleznete ZDE.
certifikát rozvodnice pro snímání hladin
Tyto rozvodnice mají označení CE a evropskou certifikaci od EZÚ.

  

Ukázka rozvaděče pro čerpací jímku, strřídavý chod čerpadel, elektroměr s dálkovým přenosem spotřeby přes wifi, srážkoměr s dálkovým přenosem wifi, dálková signalizace poruch přes GSM a wifi, průtokoměr s dálkovým přenosem wifi...  

 

Rozvaděče pro střídavý chod čerpadel. Provedení se navrhuje dle umístění skříně. Pokud je umístěna venku na veřejném prostranství je většinou vyrobena z pebné sklolaminátové skříně, v případě použití v budově, nebo vnitřním areálu stačí provedení menší s průhldnými dvířky.
 

Kategorie neobsahuje žádnou podkategorii ani produkt.

 
pod obsahem
00
 
 
© ESHOP ELEDO s.r.o.